Antonio Mattei

1858m. Antonio Mattei Prato senamiestyje įkūrė kepyklėlę kur gamino duoną, makaronus ir sausainius. Būtent čia ir prasidėjo garsiųjų anyžinių Cantucci, o vėliau ir migdolų sausainių Biscotti di Prato gamyba.
Šis fabrikas ir jo sausainiai netruko išgarsėti ir buvo apdovanoti Florencijos, Londono, Paryžiaus, ir kitose Expo parodose.
Nuo 1904m. Amilio Mattei perleido fabriko nuosavybę Ciampolini ir Pandolfini. 2008m fabrikas, kartu su visais Prato miesto gyventojais, atšventė 150m Sausainių Fabriko gimtadienį, o šiandien tai vis dar šeimos verslas ir yra valdomas keturių Paolo Pandolfini vaikų.
Būtent iš čia, iš istoriniame Prato centre įsikūrusio fabriko, kasdien po gatves pasklisdavo šiltos duonos kvapai ir krepšiai. Tačiau sekmadienį duonos kvapas užleisdavo vietą kepamų sausainių aromatui: anyžiniams Cantucci, Migdolų sausainiams, Mantovana tortui, Savoiardi sausainiams ir daugeliui kitų. Čia vis dar galite rasti šią istorinę krosnį, krosnį kurioje gimė šiandien visame pasaulyje žinomų migdolinių sausainių receptas, geriau pažįstamų kaip Cantucci ar Cantuccini sausainiai.
Nors metų bėgyje daug kas pasikeitė, tačiau gatves užpildantis kvapas išliko tas pats, miltų, kiaušinių, migdolų ir cukraus kvapas kviečia užsukti vidun ir pasmaguriauti.

Gamintojo produktai

Meniu

Užsiprenumeruok naujienlaiškį ir gauk 15% nuolaidą pirmam užsakymui!