Apie mus

Undici ventuno“ išvertus iš italų kalbos reiškia „vienuolika dvidešimt vienas“, du skaičiai žymintys dvi svarbias datas, gyvenimo etapą. 2011m išvykau gyventi į Italiją kur turėjau galimybę susipažinti su itališkos virtuvės tradicijomis, sukurtomis ne virtuvės šefų o senolių, puoselėjančių regioninės virtuvės tradicijas. Itališkos virtuvės išskirtinumas tai jos paprastumas, patiekalai paruošti vos iš kelių ingredientų, kur svarbiausia ne patiekalų kompleksiškumas, bet naudojamų produktų kilmė, kokybė ir autentiškumas.

Būtent šis šeimos tradicijų puoselėjimas, meilė ir dėmesys kuriamam produktui sužadino smalsumą ir įkvėpė ieškoti autentiškų šeimos ūkių kurie stengiasi išsaugoti puikius vietinius produktus, perduoti iš kartos į kartą jų gamybos paslaptis ir vadovaujasi nuostatomis: tvarumas, atsakomybė, dalijimasis.

Sužavėta istorijų ir tradicijų bei vedama smalsumo pasinėriau į autentiškų produktų paiešką, o 2021m nusprendžiau įkurti elektroninę gastronomijos parduotuvę „Undici ventuno“, taip suteikiant visiems galimybę išmėginti ir pasimėgauti itin aukštos kokybės Italijos ir kitų šalių gastronominias produktais. Šioje krautuvėlėje nerasite itin didelio produktų pasirinkimo, bet rasite kažką kitokio, produktus išsiskiriančius savo kokybe, istorija, skoniu, tad kviečiu pasmalsauti, pasidairyti po virtualias krautuvėlės lentynas ir išbandyti kažką naujo!

Meniu

Užsiprenumeruok naujienlaiškį ir gauk 15% nuolaidą pirmam užsakymui!