Pristatymas

Prekės įsigytos internetinėje parduotuvėje www.undiciventuno.com išsiunčiamos Pirkėjui kitą darbo dieną po pinigų įskaitymo į Pardavėjo banko sąskaitą. Savaitgalį ar per valstybines šventes padaryti užsakymai bus pradėti vykdyti pirmą darbo dieną.

Po išsiuntimo siunta Lietuvoje Pirkėją pasieks per 1 – 4, ES šalyse per 3-7 darbo dienas. Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

Prekės Pirkėjui pristatomos per kurjerių tarnybą DPD visoje Lietuvoje ir visose ES šalyse. Prekės Lietuvoje pristatomos darbo dienomis iki 16val.

Pristatymo į namus visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) per kurjerį kaina 4,50 €. Siuntos pristatymas į Kuršių Neriją apmokęstinamas papildomai – 20,00€ už kiekvieną siuntą, nepriklausomai nuo siuntos dydžio.

Prekės kitose ES šalyse pristatomos tik į namus per kurjerį, pristatymo kaina 12,00€

Prekių pristatymo į pasirinktą DPD pickup tašką kaina 2,50 €. Siuntos DPD siuntų taškuose ir terminaluose saugomos 3 kalendorines dienas.

Minimali užsakymo suma internetu Lietuvoje yra 20,00 €, kitose ES 30,00€ (po nuolaidų ir neskaičiuojant pristatymo kainos).

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje nuo 40,00€, ES šalyse nuo 120,00€.

Pirkėjas priimdams pristatomas prekes turi patikrinti siuntos būklę. Pastebėjus siuntos pažeidimą, siuntos nepriimkite ir pažymėkite apie siuntos pažeidimą važtaraštyje. Pirkėjui priėmus prekes ir pasirašius važtaraštį, laikoma, kad priimta siunta yra tvarkinga ir vėliau pareikšti pretenzijų nebegalima.

Meniu

Užsiprenumeruok naujienlaiškį ir gauk 15% nuolaidą pirmam užsakymui!